NAUKA JAZDY

Nauka Jazdy Warszawa

 

Zdawalność po kursie w OSK Havranek:

 

za 2016 r.

 

Średnia zdawalność teorii - 80,0 %        Średnia zdawalność praktyki - 59,26 %

źródło: Starostwo Powiatowe w Warszawie

 

Natomiast zdawalność praktyki w WORD Warszawa wynosi:

 

za: 2010 rok: 25,53 %; 2011 rok: 27,97 %; 2012 rok: 28,97 %; 2013 rok: 31,39 %;

2014 rok: 32,46 %; 2015 rok: 34,77 %.

 

 

Zdawalność praktyki OSK Havranek: 59,26 % :)

 

 

 

         Jestem założycielem Ośrodka Szkolenia Kierowców „Havranek”, który stawia przede wszystkim na jakość nauczania. Posiadam uprawnienia Egzaminatora Kandydatów na Kierowców kat. A, B dzięki temu możemy przekazać Państwu niezbędną wiedzę, aby w bezpieczny sposób poruszać się samochodem oraz zdać egzamin państwowy na prawo jazdy. Szkolenie Kandydatów na kierowców oraz Kierowców jest moją pasją. Wieloletnia praktyka w szkoleniu Kandydatów na kierowców pozwoliła mi stworzyć unikalny program nauczania dzięki, któremu osiągamy najlepsze efekty. Jesteśmy w Warszawie pierwszą profesjonalną Szkołą Nauki Jazdy, skupiamy w swoich szeregach wyłącznie fachowo wyszkolonych instruktorów.

 

      Zajęcia praktyczne przeprowadzane są na nowych, utrzymanych w czystości, klimatyzowanych samochodach zgodnych z pojazdami w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Warszawie. Posiadamy plac manewrowy zgodny z obowiązującymi przepisami dotyczącymi szkolenia kandydatów na kierowców.

 

             Kurs prawa jazdy w Warszawie organizowany przez firmę Havranek to gwarancja najwyższej jakości szkolenia. Dzięki naszemu szkoleniu bezpiecznie nauczą się Państwo poruszać samochodem zgodnie z obowiązującymi przepisami ruchu drogowego. Praktyczna nauka jazdy w Warszawie odbywa się w rejonach miejsc egzaminowania oraz po całej Warszawie.

 

Zapisując się na kurs prawa jazdy lub jazdy doszkalające gwarantuję 100 % zadowolenie.

 

Zapraszam serdecznie,

Kierownik OSK Havranek

Rafał Trawczyński


 

Zawracanie na drodze jednojezdniowej dwukierunkowej z wykorzystaniem biegu wstecznego.